Provensálský nakládaný česnek  6
Provensálský nakládaný česnek 6
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Provensálský nakládaný česnek aneb Jak si připravit pikantní pochoutku

Že je česnek báječné přírodní antibiotikum a antiseptikum, že povzbuzuje obranyschopnost organismu a snižuje krevní tlak či hladinu cholesterolu, že ničí parazity ve střevech, pročišťuje cévy, prospívá srdci… že má zkrátka celou dlouhou řadu příznivých účinků na naše tělo a že je také nepostradatelnou součástí české kuchyně, to už všichni dávno víme, a proto ho také rádi baštíme.

Recepty > Recepty
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Jak si udělat v troubě mini hot dogy: Tak tuhle dobrotu budou milovat prostě všichni

Párek v rohlíku zažene rychle pocit hladu, a pokud je páreček poctivý a opravdu z masa, tak by neměli nic namítat ani dietologové. Ale doma je s tím prostě potíž. Čím vyhloubit díru do rohlíku, jak tam nasoukat párek, aby kečup a hořčice zůstaly v něm a ne mimo. A vůbec. Než bychom připravili všechny hot dogy pro návštěvu, tak už budou zase studené. Tak si to pojďme hezky zjednodušit a vychytat. Místo velkých si s Láďou Hruškou uděláme malé…

Recepty > Recepty
+26
. Simona Sedláčková Simona Sedláčková

Trpaslíci psí říše

Do kategorie malých psů patří čtyřnozí kamarádi o váze mezi 1 a 10 kg a výška v kohoutku nesmí přesáhnout 35 cm. Kdysi byli ceněni především pro své vlohy k lovu, dnes jsou to spíše oblíbení domácí mazlíčci. I když vypadají křehce, jsou velmi odolní a dožívají se vysokého věku, v průměru 15 let.

Recepty > Recepty
První 1 2 3 35 36 37 38 39 40 Další Poslední