Kočičky vyžadují teplo
Kočičky vyžadují teplo
+26
. Václav Postránecký Václav Postránecký

Kanadský sphynx: Mazlivé a kontaktní kočičky

Mezi pohledností a krásou je velký rozdíl, který nebývá většinou vnímán. O čem mluvíme, vědí dobře ti, kdo dokážou najít krásu i tam, kde by ji nikdo nehledal. Jako Andrea Maťátková, chovatelka kočičího plemene Kanadský sphynx.

Mazlíčci > Psi a kočky
+26
. Redakce Redakce

Silvestrovské petardy a ohňostroje: Když trpí uši i duše mazlíčků

Silvestrovské veselí, ohňostroje i petardy, děsí mnohé pejskaře už dlouho dopředu. Ne každý pes se této hlučné zábavy bojí, mnozí ze čtyřnohých miláčků jsou naprosto klidní, i když kousek od nich vybuchují petardy, jiní reagují naprosto nepředvídatelně. Pokud se náš pejsek rachejtlí, dělobuchů a jiné zábavní pyrotechniky, bojí, je na to třeba myslet s předstihem.

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Redakce Redakce

11 tipů na dárky pro psy a kočky: Víte, co by si zvířátka přála od Ježíška?

Kočka, pes, morče, želva, rybičky a další zvířátka jsou ve valné většině právoplatnými rodinnými příslušníky a jako takoví si zaslouží vánoční dárek. Co by si asi zvířátka přála od Ježíška? Zaručeně jim udělá radost něco dobrého na zub a originální hračka. Máme pro vás tipy, jak svým mazlíkům můžete vyrobit dárky sami. Času do Vánoc je ještě dost, to zvládnete.

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Redakce Redakce

Vánoční dárek pro kočku: Paštika z kuřecích jatýrek

Kočky! Dělají si, co chtějí, jedí si, co chtějí a kdy chtějí, a my s tím nic nenaděláme. Ty naše dvě, máma s dcerou, nám s oblibou a během zlomků vte¬řin dokážou ukrást sýr z chleba. Jsou tak rychlé, že někdy váhám, zda jsem sýr vůbec měla v ruce. Líza si pochutnala a klidně by se fotila celý den, jen když jí otevřeme další paštiku. Její máma Lola si dala nášup až večer. Neměla totiž zrovna čas, musela pózovat na jiných fotkách!

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky