Kategorie:Domácnost

+26
. Redakce Redakce

Nejlepší DIY adventní kalendáře: Odpočítávání dnů do Vánoc je zábava

První prosinec se rychle blíží a na každodenní sladkost či malý dárek z adventního kalendáře se těší hlavně děti. Probuďte v sobě kreativního ducha a vyrobte adventní kalendář vlastníma rukama. Kdykoliv si půjdou vaše děti vyzvednout další dáreček, budete se tetelit pýchou, jak jste šikovní. A nadšení a spokojenost dětí budou pro vás tou největší odměnou.

Domácnost > Tradice a svátky
+26
. Redakce Redakce

7 nejkrásnějších adventních věnců: Naděje, mír, přátelství, láska

Advent už je na dohled a mnozí už nedočkavě vyhlížejí nejkrásnější čtyři týdny v roce. Datum začátku adventu není přesně určeno, letos je to 3. prosince. V tento den začíná advent a všechno, co k němu patří. Hlavně byste ale neměli zapomenout na rozsvícení první svíčky na adventním věnci, tradičním symbolu předvánočního rozjímání.

Domácnost > Tradice a svátky
+26
. Redakce Redakce

Průvodce druhým adventním týdnem: Vánoční přípravy jsou v plném proudu

Adventní čas se rozběhl na plné obrátky a Vánoce jsou už opravdu na dohled. Užívejte si báječnou předvánoční atmosféru a věnujte se sobě a svým blízkým. Věřte, že dokonale naleštěný byt vám do duše klid nevnese, zatímco třeba společné chvíle s dětmi ano. Máme pro vás pár tipů, jak v pohodě proplout druhým adventním týdnem.

Domácnost > Tradice a svátky
+26
. Láďa Hruška Láďa Hruška

Recept na relaxační tablety do koupele: Vánoční dárek DIY

Pokud už vám dochází nápady na originální, nejlépe pak ručně vyráběné dárky, z nichž je cítit to, že jsou dělané a darované od srdce, nezoufejte! Podle jednoduchého receptu si s Láďou Hruškou krok za krokem vyrobíme domácí relaxační tablety do koupele, které mohou posloužit jako skvělý dárek pod stromeček.

Domácnost > Návody a postupy
+26
. Ivana Kropáčková  Ivana Kropáčková

5 tipů na jedlé vánoční dárky, které vás finančně nezruinují

Jak bohatě, přitom s nepříliš velkým nárokem na vaši peněženku obdarovat příbuzné, kamarády, známé? Mnozí dospělí v dnešní době ocení víc než cokoli jiného něco k snědku. Takový dárek se s chutí spotřebuje a rozhodně si nemusíte lámat hlavu například nad vkusem obdarovaného. Máme pro vás několik nápadů na cenově dostupné jedlé dárky. A nejde jen o balíčky pod stromeček, ale i o pozornosti, které chcete přinést na vánoční posezení s přáteli.

Domácnost > Tradice a svátky