reklama

Konec namáhavého úklidu podlah. Přivolejte si na pomoc páru

Domácí úklid prakticky nikdy nekončí, ale může být díky správnému pomocníkovi alespoň jednodušší. Každodenní nečistoty a drobné nepořádky mohou být rychle minulostí. Pokud hledáte zařízení, které nejen vysaje a vytře, ale také dokáže dezinfikovat podlahy parou, vyzkoušejte parní vysavač! Co všechno tyhle domácí potvůrky umí a díky čemu už si bez nich úklid nebudete umět představit?

i (Zdroj: BISSELL)
Parní čistič je nepostradatelný pomocník (Zdroj: BISSELL)

Pára jako klíč k dokonalým podlahám

Horká pára je skvělým spojencem při boji za čistotu domova. Dokáže rychle a efektivně odstranit i ty nejodolnější skvrny a zanechá podlahy krásně čisté a dezinfikované. To vše bez potřeby agresivních chemikálií, což oceníte především, pokud máte doma malé děti, které mají tendenci vše zkoumat a neváhají ochutnat například i křupku, která jim předtím spadla na zem.

Parní čistič jako „povinná výbava“ v domácnosti s alergiky

Ať už máte doma alergika nebo astmatika, či prostě jen toužíte po čistém prostředí, horká pára je ideální volbou, protože pára dokonale pohltí všechny alergeny. Parní čistič je ideální i do domácností s domácími mazlíčky, protože, jak si dovedeme všichni představit, stačí jeden návrat z procházky v deštivém počasí a podlahy hned schytají zásah čerstvého bláta a špinavé vody.

Snadné čištění filtru
i (Zdroj: BISSELL)
Snadné čištění filtru

Parní čistič nebo vysavač?

Pokud váháte, jestli si domů pořídit parní čistič nebo vysavač, pak vybírejte podle toho, na co budete přístroj používat. Zatímco parní čistič je primárně určený na dezinfekci povrchů párou, parní vysavač to umí také, ale jeho hlavním cílem je kombinovat čištění párou s vysáváním nečistot. To znamená, že nejenže čistí párou, ale také má zabudovanou sací funkci pro odstranění vlhkosti a špíny. Parní vysavač tak představuje významnou časovou úsporu.

Zásobník na špinavou vodu
i (Zdroj: BISSELL)
Zásobník na špinavou vodu

Inovace od Bissell: Vysavač a parní čistič v jednom

Značka Bissell přináší novinku v podobě modelu CrossWave HydroSteam PET, který spojuje funkce vysavače, mopu a parního čističe do jednoho zařízení. Jeho největší předností je možnost čištění parou, které stačí spustit jediným stiskem tlačítka. S oddělenými nádobkami na čistou a špinavou vodu se nemusíte bát, že byste přímo při úklidu používali špinavou vodu. Tento vysavač je ideální pro všechny utěsněné podlahy i lakované parkety a bez problémů si poradí i s náročnějšími úkoly, jako jsou zašlé koberce.

Technologie Tangle-Free minimalizuje problémy s namotáváním vlasů nebo chlupů na čisticím kartáči, což jej činí ideálním pro domácnosti s domácími mazlíčky. Po použití stačí stisknout tlačítko pro samočištění, nechat součásti vyschnout a váš CrossWave HydroSteam PET bude připravený na další čištění.

Zdroj informací: BISSELL

Publikováno: 28. 9. 2023, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce