+26
. Redakce Redakce

Pes a kočka pod jednou střechou aneb základní pravidla pro harmonické soužití odvěkých (ne)přátel

Máte doma pejska a děti si na prázdninách u babičky oblíbily kočičku a rády by si vzaly domů? Bojíte se, jak spolu budou zvířátka vycházet a jestli se vůbec snesou? Soužití psa a kočky v jedné domácnosti ale nemusí být vůbec žádný problém. Zkuste dodržovat několik nejzákladnějších pravidel a pořekadlo „mají se rádi jako kočka a pes“ se u vás bude říkat bez jakékoli ironie.

Mazlíčci > Rady pro mazlíčky
+26
. Redakce Redakce

Kam na výlet: Volarské slavnosti dřeva

Velkolepá kulturní akce s lidovým trhem a šumavským bálem pod širým nebem, to je Slavnost dřeva ve Volarech. Čekají vás dva dny naplněné vůní dřeva, historickými řemesly, lidovým trhem, kulturním programem, přátelskou atmosférou, dobrým jídlem a pitím.

Samolepicí tapety dokáží během jednoho dne dokonale proměnit pokoj, ba dokonce i celý byt  2
Samolepicí tapety dokáží během jednoho dne dokonale proměnit pokoj, ba dokonce i celý byt 2
+26
. Redakce Redakce

Samolepicí tapety dokáží během jednoho dne dokonale proměnit pokoj, ba dokonce i celý byt

Připadá vám, že by si váš byt zasloužil proměnu, ale nechce se vám do žádné velké přestavby? Pak zvolte tu nejjednodušší cestu! Zvolte samolepicí fólie a tapety. Žádný nepořádek, žádný prach a následný velký úklid… Polepování vás bude bavit!

Domácnost > Interiér a dekorace
+26
. Redakce Redakce

Vydejte se na výlet: Slavnosti slámy – Slamák 2017

Festival výroby slaměných soch, Slavnosti slámy, aktivní zábava pro malé i velké návštěvníky. Po celý den bude pro vás připraven bohatý program, vystoupí dětská punková kapela Pískomil se vrací, divadelní spolek Koňmo s vtipnou pohádkou pro všechny "Vyprávění starého vlka aneb pravda o Karkulce" nebo kejklíři.

+26
. Redakce Redakce

Vydejte se na výlet: Festival česneku na zámku Buchlovice

Netradiční festival v duchu hesla "Česnek je hrdost a pýcha" proběhne v Buchlovicích. Můžete zde ochutnat česnekový koláč, zúčastnit se soutěže "čichačů" nebo pletení česnekových copů. Je to akce pro celou rodinu se spoustou zábavy, občerstvením, ale také poučením. Je určena pro zastánce tradičního pěstování vysoce kvalitního česneku na Uherskobrodsku, stoupence tradičních řemesel a kultury a také pro gurmány vyznávající tradiční českou kuchyni.